OLFACTIVE STUDIO

برند OLFACTIVE STUDIO  توسط خانم CELIN VERLEURE  در سال 2011 به بازار عطریات لوکس دنیا معرفی گردید.

ایشان در فرانسه متولد شده اند و سابقه کار در کمپانی های KENZO  ،L’OREAL  و طراحی عطرهای KENZO JUNGLE  و L’EAU PAR KENZO  را در رزومه کاری خود دارند.

خانم  CELIN VERLEURE در طول دوران کاری خود ، برای ارتقاء سطح اطلاعات دوستداران دنیای عطریات  اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی OSMOZ.COM نمودند.

OLFACTIVE STUDIO ، اولین مجموعه عطری است که با همراهی قدم به قدم کاربران اینترنت به عنوان سفرای تجاری این برند خلق گردیده است.

پرچمدار این آغاز،  طراحی وبلاگی است با نام "وبلاگ برای رایحه هایی هنوز وجود ندارد"

این وبلاگ هم اکنون در فیسبوک فعال بوده ، بالغ بر 5000 عضو و بیش از 20000 طرفدار دارد.

OLFACTIVE STUDIO ، تقابلی بین عکاسی هنری و هنر طراحی عطر ، هماهنگی بین چشم و بینی، ترکیبی است بسیار خاص و منحصر بفرد ازآتلیه عکاسی و  استودیو طراحی عطر

این نخستین بار است که طراحان عطر تیمی مخصوص با هنرمندان عکاس تشکیل داده اند که با الهام از احساسات ذاتی و هنراین افراد ، محصولی هنری و خارق العاده خلق گردد.

عکاسی و عطر لحظات و خاطرات را ثبت می کنند و تجارب گذشته را مجددا" به خاطر می آورند.

در واقع نوعی رابطه احساسی، صمیمی و شاعرانه بین تصاویر و رایحه ها وجود دارد که بازه های زمانی زندگی ما را به هم متصل می کند.

 عیار عطرهای ارائه شده و مفاهیم رایحه ها به تنهائی برگرفته از احساسات خالقان آن نیست، بلکه با عکس ها تکمیل شده و اعتبار می یابد.

در واقع طراحان با رایحه های پیشنهادی خود ما را به دنیای خلق عطرها می برندو عکاسان ایده ها را با تصاویر به نمایش می گذارند.

محصولاتی زیبا، مدرن و غیر متعارف که از نوعی کیمیاگری گروهی و بی نظیر متجلی می گردد.

OLFACTIVE STUDIO ، دنیای بویایی جدیدو استثنایی با شخصیت قوی و متمایز را طراحی می کند، جهانی از احساسات ، بصیرت و فراست، جهانی طراحی شده برای خانمها ، آقایان و همه

در بینش این استودیو، عطرها فرشتگانی هستند که جنسیت ندارند ولی روح والایی دارند.

 

OLFACTIVE STUDIO، در سپتامبر 2011 در پاریس راه اندازی گردیده و امروز باعث مبالات است که در بالغ بر 25 کشور دنیا  ( اروپا، خاور میانه، برزیل، آفریقای جنوبی و استرالیا و.......) معرفی و ارائه شده است.

این برند دارای 6 محصول است که طی سالهای 2011 تا 2014 به بازار ارائه شده اند.